Jiří Jeníkovský

Certifikovaný realitní makléř

„Ve světe realit se pohybuji už mnoho let. Obchod je můj život. Můj celoživotní koníček. Už jako kluk jsem objevil kouzlo obchodování. Prodat či koupit něco v ten správný čas.“

Celý náš život vlastně rozhodují momenty, které nás míjejí, a je na nás, jestli si jich všimneme, jestli se necháme ovlivnit.

Díky jednomu takovému momentu, kdy jsem prodával svou chalupu, jsem poznal kouzlo prodeje realit.  Vzbudilo ve mně zvědavost. Byla to výzva. Dokázal jsem to, proč ne! Obchod, fotografování a propagace mě vždy bavila.  A co jsem v nové profesi nevěděl, jsem se v ReMaxu naučil. Přesto, že je to již řádka let, nikdy jsem nelitoval. S léty jsem se mnohé naučil. Každý případ, každá transakce, vyžadují jiný přístup. A já mohu čerpat ze zkušeností, kterých mám mnoho, a současně se celý život učím. Jinak to nejde.

Zažil jsem dobré i horší časy, ale vždy jsem věděl, co chci. Měl jsem před sebou jediný cíl, a tím je spokojený klient. Jen takový se totiž vrací, a to i opakovaně. A na tom záleží. Získat důvěru není snadné. Ale za mě mluví množství prodaných nemovitostí a spokojení klienti. Nikdy ale nebyl můj cíl „soutěžit“ o kvantitu, ale o kvalitu.“

Mé úspěchy

Omlouvám se, ale tuto sekci právě připravuji, děkuji za pochopení.

Omlouvám se, ale tuto sekci právě připravuji, děkuji za pochopení.

Reference mých klientů

Pan Jeníkovský je velmi aktivní makléř, s mnohaletou zkušeností, který dokáže velmi dobře manévrovat mezi požadavky zadavatele zakázky a přáními vyhledaného zájemce. Má rozsáhlý seznam kontaktů ve kterém dokáže vyhledat adekvátního zájemce. Je přístupný individuálním dohodám a specifickým přáním.

Je to muž „na pravom mieste“. Plne sa venuje klientovi, či už ako „zákazníkovi“, tak aj záujemcovi. Vidieť, že má túto prácu rád, má ju v malíčku. Ústretový, znalý veci.

S panem Jeníkovským jsem nespolupracoval poprvé. Jeho služby mohou jen doporučit. Pokud bych prodával nemovitost, opět bych se na něj s důvěrou obrátil.

Pana Jeníkovského si velice vážím, naše společnost s ním spolupracuje již mnoho let. Spolupráce je to po celou dobu oboustranně výhodná. V případech složitějších obchodů s nemovitostmi je s ním vždy možné domluvit individuální přístup. Společně jsme již zrealizovali mnoho transakcí a to jak prodejů, koupě, ale i výhodných pronájmů. Děkuji za dosavadní spolupráci pane Jeníkovský a těším se na další výzvy. ?

Petr

Vyjímečně dobrá spolupráce po všech stránkách. Pan Jeníkovský je pravděpodobně díky svým zkušenostem odborně na výši, dovede poradit i při řešení nestandardních případů, naprosto spolehlivý je v dodržování smluvených postupů a pro mne je garantem pečlivého zpravování potřebných písemností a dokladů. Zdatně se orientuje v problematice realitního trhu a aktivně každý obchod směřuje k nejvýhodnější variantě pro klienta. Jednoznačně mne svými výsledky přesvědčil o výhodnosti naší spolupráce. Nemám potřebu hledat jiného makléře.

Pan Jeníkovský je přesvědčivý člověk s tahem na branku…, svěřené zadání dokáže realizrealizovat, vážím si jeho zkušeností…, Václav Jelínek Teplice

Menu